Zaproszenie do współpracy: Przygotowanie analizy strategii rozwoju edukacji globalnej w wybranych państwach UE

27.06.2019

W ramach przygotowań do konsultacji zapisów nowego Wieloletniego Planu Współpracy Rozwojowej poszukujemy osób do współpracy przy przygotowaniu analizy dotyczącej ujęcia edukacji globalnej w krajowych wieloletnich dokumentach strategicznych dotyczących współpracy rozwojowej w państwach członkowskich Unii Europejskiej. 

Analiza ma posłużyć jako zbiór dobrych praktyk realizowanych w państwach członkowskich, ze szczególnym uwzględnieniem krajów regionu wyszehradzkiego.

Osoby zainteresowane przyjęciem zlecenia, proszone są o zapoznanie się ze szczegółowym zaproszeniem do współpracy (poniżej) oraz przesłanie e-maila zgłoszeniowego na adres elzbieta.kielak@zagranica.org.pl z informacją dotychczasowym doświadczeniu w opracowywaniu tego typu analiz.

Na zgłoszenia czekamy do dn. 10 lipca br. do godz. 12:00. W razie wszelkich pytań odnośnie zlecenia prosimy o kontakt telefoniczny na numer 22 299 01 05 lub mailowo: elzbieta.kielak@zagranica.org.pl.


Zaproszenie do współpracy: przygotowanie analizy dot. edukacji globalna w wybranych w dokumentach strategicznych w krajach UE (pdf)